Przekaż 1% podatku na Gabrysia z Biłgoraja

Zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz Gabrysia Panasa z Biłgoraja.

Gabryś ma obecnie 6 lat i od urodzenia cierpi na niedoczynność tarczycy, niedosłuch, refluks przełykowy i pęcherzowo-moczowy, wadę serca, opóźnienie rozwoju. Rodzice Gabrysia proszą o pomoc, ponieważ nie są w stanie pokryć kosztów specjalistycznego leczenia i rehabilitacji, których wymaga chłopiec:

Jesteśmy rodzicami 6- letniego chłopczyka Gabrysia. Nasz synek urodził się w 37 tygodniu ciąży, z wagą 2280, otrzymał 10 pkt w skali Apgar i wówczas nawet nie myśleliśmy, że nasze dziecko jest chore. Dopiero w 3 miesiącu życia jeden z lekarzy po dokładnych badaniach specjalistycznych stwierdził zespół wad wrodzonych. Gabriel jest po 5 operacjach. Wymaga specjalistycznego leczenia i częstych wizyt m.in. u endokrynologa, gastrologa, laryngologa, nefrologa, ortopedy, neurologa, kardiologa, logopedy. Jego rozwój psychoruchowy jest opóźniony. Gabryś chodzi, ale potrzebuje systematycznej rehabilitacji. Wszystko rozumie, ale nie potrafi jeszcze mówić. Wierzymy że dzięki zajęciom terapeutycznym, ogromnej pracy i pomocy wielu wspaniałych ludzi nasz syn będzie mógł pójść do szkoły, jeździć na rowerze, bawić się z rówieśnikami. Aby jednak mu to umożliwić potrzebna jest specjalistyczna opieka lekarska, oraz intensywna rehabilitacja. Nie jesteśmy w stanie pokryć tak wysokich kosztów leczenia i rehabilitacji, której nasz Gabriel potrzebuje. Bardzo prosimy Państwa o pomoc, o nawet niewielkie kwoty, które dla nas znaczą bardzo dużo. Zapewniają bowiem one kolejną godzinę zajęć rehabilitacyjnych oraz wizyty specjalistyczne niezbędne naszemu synkowi.

Gabrysia można wspomóc wpisując w zeznaniu PIT nr KRS Fundacji: 0000037904 oraz w rubryce „Informacje uzupełniające”: 15401 Panas Gabriel.

Można też Gabrysia wspomóc przekazując na jego rzecz dowolną kwotę. Bliższe informacje:

https://dzieciom.pl/podopieczni/15401

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz