Informacje organizacyjne

RODO

W związku z funkcjonowaniem RODO (rozporządzenie o ochronie danych osobowych) prosimy członków Stowarzyszenia o zapoznanie się z załącznikiem, wypełnienie oświadczenia i przesłanie go na adres: 23-400 Biłgoraj, ul. Piłsudskiego 32/7.
Oświadczenie zostanie dołączone do deklaracji członkowskiej, która przechowywana jest w zabezpieczeniu przed dostępem osób nieuprawnionych.

Opłaty członkowskie

Przy dokonywaniu opłat członkowskich proszę w tytule przelewu podawać swój nr ewidencyjny.

Wycieczka na targi obronności w Kielcach

Ponadto informujemy, że w dniu 06.09.2018r. odbędzie się wycieczka na targi obronności w Kielcach.
Transport zostanie opłacony ze składek członkowskich, natomiast bilety wstępu należy nabywać indywidualnie (https://ticket.targikielce.pl/). Koszt biletu ok. 80 zł.
Zapisy do dnia 31.08.2018r. pod nr telefonu 883 773 603.

Walne zebranie

W połowie września bieżącego roku w hotelu DODO odbędzie się walne zebranie, którego tematem będzie wykorzystanie naszych środków finansowych oraz dalsze funkcjonowanie BSKB Victoria. Termin spotkania zostanie podany odrębnym komunikatem.

Rajd pieszy

W październiku jest planowany rajd pieszy lub rowerowy z biwakiem w lesie (będzie to uzależnione od warunków pogodowych).

Zawody strzeleckie

W listopadzie odbędą się zawody strzeleckie z broni długiej w kalibrze 7,62 dla osób posiadających broń. Jednakże osoby, które nie posiadają własnej broni, za opłatą będą mogły z niej skorzystać.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz